filtr: all - movies - runs - comparsion - TOP

nameplacedatefiltrrating
Jan Smoček & Grima AGILITY SMALL INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Lenka Prokešová & Dorka JUMPING MEDIUM INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Martina Magnoli Klimešová & Kiki AGILITY MEDIUM INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Radovan Liška & Oress AGILITY LARGE INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Radovan Liška & Oress JUMPING LARGE INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
International Border Collie Championship 2013 SLOW MOTION MOVIE Strážnice (Czech rep.)  13th International Border Collie Championship of the Czech Republic 2013 (Strážnice (Czech rep.)) 7.6.2013 movies 56%
Czech 2nd QUALIFICATION round for AWC & EO & IMCA & PAWC 2013 Brno  2. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Jarní Brno) (Brno) 25.5.2013 movies 56%
Czech 1st QUALIFICATION round for AWC & EO & IMCA & PAWC 2013 Krupka  1. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Krupka) (Krupka) 28.4.2013 movies 56%
DogFriends FITMIN kvalifikačky "FINAL" Krupka  1. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Krupka) (Krupka) 28.4.2013 movies 56%
Agility World Championship 2012 Czech EDITION MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies 56%
Agility World Championship 2012 EMOTIONS MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies 56%
Agility World Championship 2012 FAIL & FUN MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies 56%
Bára Sajdoková & Safi 4th place JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Elena & Tekna vs. Elena & Party AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Elena & Tekna(1) vs. Tobias & Peanat(2nd) AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Elena Kapustina & Tekna 1st place AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Gregory & Cayenne(2) vs. Silvia Trkman & Bu(3) AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Lisa & Hoss(1) vs. Gregory & Cayenne(2) AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Lisa Frick & Hoss 1st place AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Martina & Kiki(4) vs. Petra & Lara(6) AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Natasha & Dizzy vs. Martina & Kiki JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Petra Hamšíková & Lara 5th place JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara 6th place AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Silvia & Le(1st) vs. Olga & Brava(2nd) AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Silvia Trkman & Le 1st place AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Tereza & Nice vs. Kristina Půdová & Odie AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Tereza Králová & Nice 6th place AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Tobias & Peanat vs. Natasha & Primadonna AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
WC2012 1st vs. 2nd vs. 3rd vs. 4th AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
WC2012 1st vs. 2nd vs. 3rd vs. 4th JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Ceremony AGILITY LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 other 56%
Lisa & Hoss(1st) vs. Philipp & Heat(2nd) JUMPING LARGE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 comparsion 56%
Lisa Frick & Hoss 1st place JUMPING LARGE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs 56%
Natasha Wise & Dizzy 1st place JUMPING MEDIUM Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs 56%
Tobias Wust & Peanat 1st JUMPING SMALL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs 56%
Ceremony CZECH MEDIUM TEAM Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 other 56%
Silvina Bruera & TCAM vs. Lisa Frick & Hoss JUMPING LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 comparsion 56%
Silvina Bruera & TCAM vs. Tori Self & Revolution JUMPING LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 comparsion 56%
12. International Border Collie Championship 2012 Strážnice  Mistrovství BOC v agility 2012 (Strážnice) 1.6.2012 movies 56%
International Border Collie Championship 2012 SLOW MOTION MOVIE Strážnice  Mistrovství BOC v agility 2012 (Strážnice) 1.6.2012 movies 56%
CZECH 2nd qualification round WC & EO 2012 Praha-Kyje  2.QZ na MS a EO Praha-Kyje (Praha-Kyje) 26.5.2012 movies 56%
CZECH 1st qualification round WC & EO 2012 Skochovice  1.QZ na MS a EO Skochovice - MR plemen,CACAg (Skochovice) 28.4.2012 movies 56%
Barbora Faktorová & Mima Deabei JUMPING1 Large České Budějovice  O budějovickou tlapku (České Budějovice) 31.3.2012 runs 56%
Jana Monhartová & Archie vs. Vilém Čekajle & Asade JUMPING1 České Budějovice  O budějovickou tlapku (České Budějovice) 31.3.2012 comparsion 56%
Eva Macková & Brblice - Medium winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 56%
Irena Kempinska & Rasheeka AH Indirica - Small winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 56%
Vladimíra Čištínová & Vast - Large winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 56%
NONSTOP Jahodová PARTY 2012 SPOT Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 27.1.2012 movies 56%
Tereza Králová & Nice vs. Lisa Frick & Hoss - jumping L (AWC2011) Lievin - France  MS 2011 v agility Lievin France (Lievin - France) 7.10.2011 comparsion 76%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Lenka Prokešová & Dakota - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Lukáš Ilkanič & Cody - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Martina Boháčová & Bonnie - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Alžběta Štěpánková & Blade - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Jana Mrázková & Billy - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Pavla Šerclová & Angi - Agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Bielle-Bidalot & Cayenne vs. Košek & Audi - Final large Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Boogk & Caja vs. Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Boogk & Caja(1st) vs. Bonac & Ozugrato Buzavirag(2nd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Boogk & Caja(1st) vs. Melain & Aqua(3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Emmanuel Melain & Aqua - Final medium 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
European Open 2011 final agility moments Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 movies 56%
Gregory Bielle-Bidalot & Cayenne - Final large fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Illingworth & Jazz vs. Castelain & Demeter Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Jan Smoček & Pipin - Final large 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Jana Zemková & Riči - Final small 13th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Janita Leinonen & Hitti - Final large 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Janita Leinonen & Hitti(2nd) vs. Jan Smoček & Pipin(3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion
Linna Niina-Liina & Rhett - Final large winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Malgaroli Serena Ines & Sherry - Final small winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Malgaroli Serena Ines & Sherry vs. Naima Verri & Nina Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Malgaroli Serena Ines & Sherry vs. Pavol Vakonič & Cira - Final small Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Malgaroli Serena Ines & Sherry(1st) vs. Pavol Vakonič & Cira(2nd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Martina Klimešová & Kiki - Final medium 20th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Naima Verri & Nina - Final small 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Agility large 1st place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Final large 2nd fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Pavol Vakonič & Cira - Final small 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Pavol Vakonič & Cira(2nd) vs. Naima Verri & Nina (3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Polona Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Renata Mandová & Alpinka - Final small 10th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Sian Illingworth & Jazz - Final medium fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Silas Boogk & Caja - Final medium winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice - Jumping large 4th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Adriana Slezáková & Crazy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Adriana Slezáková + Crazy & Martin Uřičař & Jatagan Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Czech qualification for WC & EO 2011 - 2nd round - slow motion movie Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 movies 56%
Denisa & Black-Magic vs. Venuše & Aramis - Agility 8 M Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Jumping D large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Hajduková & Magic Touch vs. Krčmářová & Fantom - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 56%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Lenka Blachová & Meluzína Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Marie Řežábková & Boldy - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - Agility 7 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Michaela Motyčková & Verra - Jumping D medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Palm & Highenergy vs. Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 56%
Pavel Košek & Audi - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 8 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Radana Růžičková & Cassidy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Radana Růžičková & Cassidy Ayky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky - Agility 7 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky - Agility 8 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 7 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice - Jumping D large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 31%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Veronika Krčmářová & Kvído - Jumping D small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Adriana Slezáková & Timi - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 5 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping C small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Marie Řežábková & Boldy - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Marie Řežábková & Boldy Od Zlatonosné Říčky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - Agility 6 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Martina Vaškebová & Cindy - Agility 6 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Michaela Burešová & Carneval - Agility 5 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping C medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Pavla Vorlová & Kara Nica - Agility 5 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 6 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 5 Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Jumping M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 56%
Jitka Lebedová & Ax-agility - SA3 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 56%
Lucie Nováková & High Fashion - Agility L Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 82%
Lucie Nováková & High Fashion - LA2 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 56%
Lucie Nováková & Adélka - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 56%
Kateřina Hajšlová & Angie - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs 56%
Kateřina Hajšlová & Dixi - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs 56%
Alena Frankovičová & Connie - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Frankovičová & Connie - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Janská & Classica - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Janská & Classica - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Janská & Classica - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 4 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Jitka Klozová & Aninka - Agility 3 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Jitka Lebedová & Ax-agility - Agility 4 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 46%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Lucie Bočková & Alissa - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Lucie Bočková & Alissa - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Michaela Tejčková & Badimban - Agility 4 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Nikola Vandasová & Cílinka - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Olga Edrová & Atomic Djo - Agility 4 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Olga Edrová & Best Choise - Jumping 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 3 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Jumping 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice - Agility 3 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 66%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Veronika Otýpková & Bizzy - Jumping 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Veronika Otýpková & Daria - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Janská & Classica - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Czech qualification for WC & EO 2011 - 1st round - slow motion movie Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 movies 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Jana Kořínková & Sarah - Jumping A large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Jitka Klozová & Aninka - Agility 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Kočnarová & Brownstorm vs. Edrová & Djo - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 comparsion 56%
Lucie Bočková & Alissa - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Lucie Bočková & Alissa - Jumping 1 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Agility 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Jumping 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 1 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 2 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky - Agility 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky vs. Tereza Králová & Nice - AGILITY1 L Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 comparsion 56%
Tereza Králová & Nice - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice - Jumping 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Veronika Krčmářová & Kvído - Agility 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - Jumping 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Barbora Smolková & Alma Jolly - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Barbora Smolková & Alma Jolly - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Czech Qualification for Junior Championship 2011 - slow motion movie Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 movies 56%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Anna Pospíšilová & Jade - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Anna Řezníčková & Aisha - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Denisa Sommerová & Aramis - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Dominika Machová & Aimee - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Jana Mrázková & Billy - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 44%
Lucie Jeřábková & Kiki - agility S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Markéta Hoffmannová & Bet On Me! Jamie - Agility1 M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Tereza Snášilová & Denny - Jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Denisa & Black-Magic vs. Venuše & Aramis - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 comparsion 56%
Hloubětínské Quatrozkoušky - slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 movies 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Axa - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Lucie Nováková & Cheslabben - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Lucie Nováková & Cheslabben - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Petra Haspeklová & Andulka - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Petra Haspeklová & Andulka vs. Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 comparsion 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Jana Frydrychová & Darja - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Judy - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Marcela Pánková & Bibi - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Marcela Pánková & Bibi - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Petra Častová & Zamba - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Petra Častová & Zamba Moravské srdce - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Veronika Machová & Aimee - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Dostálová & Junior of Q vs. Lerlová & Rohan - agility L final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 comparsion 56%
Petra Hamšíková & Lara - agility M final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Schnabelová & Carrera vs. Ziolkowska & Leck - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Smoček & Pipin vs. Schnabelová & Carrera - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - agility S final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Zuzana Palasová & Arwen - agility L final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Novoroční dráček - super slow motion movie Praha-Kyje  Novoroční dráček (Praha-Kyje) 1.1.2011 movies 56%
Dvojzkoušky Krupá - slow motion movie Krupá  Dvojzkoušky (Krupá) 4.12.2010 movies 56%
Iwona Kalisz & Gracja - agility S final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 56%
Nicol Bernardová & Baron - agility M final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 56%
Romana Jirásková & Copelie - agility L final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - agility S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Axa - agility M final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Judy - SA1 Liberec  European Open 2010 (Liberec) 7.11.2010 runs 56%
Lukáš Palm & Highenergy - SA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 56%
PRAGIL 2010 - slow motion movie Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 movies 56%
Anežka Reimarová & Buddy - agility M Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 56%
Anežka Reimarová & Buddy - MA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 56%
7. Agispeciál - super slow motion movie Měchenice  7.Agispeciál (Měchenice) 31.10.2010 movies 56%
Bára Špatná & Barnabáš - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Denisa Sommerová & Aramis - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Dominika Kohoutová & Dany - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Helena Hudečková & Penélope - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Hloubětínské dvojzkoušky - slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 movies 56%
Hloubětínské dvojzkoušky - super slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 movies 56%
Irena Hofmanová & Amor - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Jana Staňková & Argo LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Karolína Červová & Sam -SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Kateřina Skálková & Kerry - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Lenka Šindlerová & Cira - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Marie Beerová & Aiša - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Michaela Glossová & Asset Mojo - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Michaela Glossová & Netty - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Natálie Kopperová & Chita - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Olga Staňová & Arós - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Saša Jindová & Brisk - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Emilův dvojskok - slow motion movie Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 movies 56%
Eva Koliandrová & Happy - LA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 56%
Jana Musilová & Allan - SA2 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 56%
Jana Musilová & Engy - SA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 56%
Jana Vyžďurová & Bizzy - LA1 Louny  O Podzimní kvítek (Louny) 9.10.2010 runs 56%
O podzimní kvítek - slow motion movie Louny  O Podzimní kvítek (Louny) 9.10.2010 movies 56%
Polina Soloveva & Adrenalina 3rd place JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2010 runs 56%
Ceremony AGILITY SMALL SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 other 56%
Natasha & Dizzy vs. Andy & DeeDee JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 comparsion 56%
Tobias & Peanat vs. Elena & Tekna JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 comparsion 56%
Alpinka vs. Chico vs. Dancing Daisy - agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 comparsion 56%
Andrea Písaříková & Chico - mistr ČR 2010 small Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Barbara Sajdoková & Safi - M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - MČR2010 agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - mistr ČR 2010 medium Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Mistrovství ČR v agility 2010 - slow motion movie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 movies 56%
Radovan Liška & Laky - mistr ČR 2010 large Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Repre medium - mistři ČR agility teams M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Alena Frankovičová & Connie Kiss - MČR2010 S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Andrea & Chico vs. Renata & Alpinka - jumping S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 comparsion 56%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Králová & Nice vs. Košek & Audi - C.A.C.I.Ag L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 comparsion 56%
Martina Kalábová & Arie z Lhotecké Linie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - C.A.C.I.Ag. M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Monika Šaling & Vinnie - MČR2010 S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Pavel Košek & Audi - C.A.C.I.Ag. L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Petra Haspeklová & Andulka - S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Renata Mandová & Sisi - C.A.C.I.Ag S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Repre small - mistři ČR agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Repre small - mistři ČR jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Tereza Králová & Nice - agility teams,CACI.Ag L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
O Ludmilin pohár - slow motion movie Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 movies 56%
Soňa Vlčková & Cessy - agility L final Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 runs 56%
Hrrr na ně - slow motion movie Tábor  Hrrr na ně (Tábor) 4.9.2010 movies 56%
Bielle Biadalot & Cayenne - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Bouillot Christelle & Anggun - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Czech medium 1 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Czech small 3 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Czech team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Dave Munnings & Dobby - agility L teams Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Eide Jan Egil & Cirkus - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Eide Jan Egil & Cirkus(1st) vs. Eva Waldmeier & Pepper(2nd) Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 comparsion
Eva Waldmeier & Pepper - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Gora Zeljko & Tip - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Jenny Damm & Ina - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Lucy & Ben vs. Dave & Rocky - agility teams L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 comparsion 56%
Michaela Mlčochová & Katy - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Michala Mračka & Gera - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Olga Edrová & Djo - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Roman Linka & Ciko - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Svetlana Tumanova & Skippi - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Tereza Králová & Nice - agility teams L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Eliška Panáčová & Cassie - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
European Open 2010 - slow motion preview Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 56%
Europen Open 2010 "Nothing like the rain" (SHORT VERSION) Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 51%
Europen Open 2010 "Nothing like the rain" slow motion movie Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 56%
Europen Open 2010 "reverse edition" slow motion movie Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 56%
Giraudi Nicola & Twister - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Hoebeeck Petrone & Erszie - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Jenny Damm & Ina - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Matej Cucek & Witch - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Monika Fantová & Ori - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Nikola Schovancová & Kejsi - agility M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - jumping,agility,final M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Renata Mandová & Sisi - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Silvija Trkman & La - agility final M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Suomalainen Jari & Frodo - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Weaver Dawn & Puzzle - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Lounské dvojzkoušky - slow motion movie Louny  Lounské dvojzkoušky (Louny) 17.7.2010 movies 56%
Vlčková & Cessy vs. Susan & Rider - LA3 Louny  Lounské dvojzkoušky (Louny) 17.7.2010 comparsion 56%
1. letní dvojzkoušky - slow motion movie Lomnice nad Popelkou  1. letní dvojzkoušky (Lomnice nad Popelkou) 5.7.2010 movies 56%
2nd Czech qualification round 2010 - slow motion movie Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 movies 56%
Aneta Grygarová & Afrodité Star - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Barbara Sajdoková & Safi - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Edrová & Djo vs. Jungrová & Daisy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion 56%
Edrová & Djo vs. Konečná & Bizzy - agility6 Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Eva Šulcová & Enjoy Enough - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Gabriela Hroteková & Faust - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Jana Gregorová & Coctail - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Belatrix - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Košek & Audi vs. Konečná & Bizzy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion 56%
Linková & Coudy Dycou vs. Hanačíková & Nexee - agility6 L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion 56%
Lucie Konečná & Bizzy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Lucie Konečná & Bizzy - jumping L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Konečná & Speedy - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Vaškebová & Sebastian - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage -agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Monika Šaling & Vinnie - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Monika Šaling & Vinnie - jumping S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Olga Edrová & Djo - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Pavel Košek & Auditor - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Pavla Dušková & Maze - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Radana Růžičková & Cassidy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Radomír Hošta & Keane - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Radovan Liška & Laky - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Alena Vocelková & Zippy - MA2 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 runs 56%
O Plzeňského agiliťáka - slow motion movie Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 movies 56%
Vlčková & Boogy vs. Hošta & Valiant - LA2 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 comparsion 56%
Vlčková & Cessy vs. Schnabelová & Carrera - jumping L Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 comparsion 56%
Pavla Klučková & Berenika - LA1 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 12.6.2010 runs 56%
Alice Drábková & Touch of Black - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Aninka vs. Lili. vs. Laitta vs. Chico - jumping2 S Nučice 30.5.2010 comparsion 56%
Eva Lačňáková & Digger - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Hamšíková&Lara vs. Sajdoková&Safi - jumping2 M Nučice 30.5.2010 comparsion 56%
Jan Smoček & Rohan - agility3 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Jana Gregorová & Coctail - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Jana Gregorová & Coctail - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Jana Zemková & Monty - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Jana Zemková & Riči - jumping2 S Nučice 30.5.2010 runs 56%
Košek&Audi vs. Liška&Laky - agility5 L Nučice 30.5.2010 comparsion 56%
Lucie Konečná & Bizzy - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Michaela Mlčochová & Bína - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Nikol Hanačíková & Nexee - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Nikol Hanačíková & Nexee - Jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Olga Edrová & Djo - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Pavel Košek & Auditor - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Pavel Košek & Auditor - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Pavla Dušková & Maze - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Pavla Dušková & Maze - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Radovan Liška & Amulet For Luck - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Soňa Benešová & Archibald - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Tereza Králová & Nice - agility2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Adriana Slezáková & Timi - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Alice Drábková & Touch of Black - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Aneta Grygarová & Afrodité Star - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Barbara Sajdoková & Safi - jumping M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Jana Schnabelová & Carrera Rapida - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Kateřina Lerlová & Way - agility3 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Martina Konečná & Speedy - agility3 S Nučice 29.5.2010 runs 56%
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Nikol Hanačíková & Nexee - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Nikol Hanačíková & Nexee - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Nikola Schovancová & Beatrix - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Olga Edrová & Djo - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Pavel Košek & Auditor - jumping L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - agility3 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Soňa Vlčková & Cessy - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Tereza Králová & Nice - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Black-Magic Nučice 29.5.2010 runs 56%


top videos
DOG SPORTS in SLO.. 87%
Czech Dogfrisbee .. 86%
Budějická Tlapka .. 86%
Lucie Nováková & .. 82%
Brněnské psí dny .. 76%
last comments
https://t.co/KuBhJ.. (1)
I hope it will be .. (76)
Hi there, just bec.. (76)
Hi there, just bec.. (76)
Very nice and desc.. (76)
next events
last videos
DogFriends Czech A..56%
Radovan Liška & Or..56%
Lenka Prokešová & ..56%
Jan Smoček & Grima..56%
Martina Magnoli Kl..56%
last events
Mistrovství České re.. 9.9.
Roudnice nad Labem -.. 10.6.
Děčín - Kvalifikační.. 20.5.
Mistrovství ČR agili.. 3.9.
DogFriends Brit Care.. 18.6.
objednat video/fotky
nebo koupit DVD




contact / about us / press / advertisement
Copyright (c) 2011 www.dogsports.cz since May 2010 - All rights reserved