filtr: all - agility - frisbee - dancing - flyball - other - TOP

nameplacedatefiltrrating
DogFriends Czech AGILITY Qualification 2015 Děčín  DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 (Děčín) 25.4.2015 movies 56%
Jan Smoček & Grima AGILITY SMALL INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Lenka Prokešová & Dorka JUMPING MEDIUM INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Martina Magnoli Klimešová & Kiki AGILITY MEDIUM INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Radovan Liška & Oress AGILITY LARGE INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Radovan Liška & Oress JUMPING LARGE INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs 56%
Czech FLYBALL Championship 2014 Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyballu 2014 (Mladá Boleslav) 7.9.2014 movies 56%
Czech FLYBALL Championship 2014 FINAL HopTrop vs. Alea Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyballu 2014 (Mladá Boleslav) 7.9.2014 runs 56%
Brněnské psí dny 2014 Brno  Brněnské psí dny 2014 (Brno) 12.7.2014 movies 56%
NATIVIA CHALLENGE 2014 Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou  NATIVIA CHALLENGE 2014: Rokytnice nad Jizerou (Rokytnice nad Jizerou) 14.5.2014 runs 56%
Vanda Gregorová & Brandy (Freestyle 1st place) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2013 (FS & HtM) (Praha) 17.11.2013 fs
Brněnské psí dny 2013 DogFrisbee SLOW MOTION MOVIE Brno  Brněnské psí dny 2013 (Brno) 14.7.2013 movies
International Border Collie Championship 2013 SLOW MOTION MOVIE Strážnice (Czech rep.)  13th International Border Collie Championship of the Czech Republic 2013 (Strážnice (Czech rep.)) 7.6.2013 movies 56%
Czech 2nd QUALIFICATION round for AWC & EO & IMCA & PAWC 2013 Brno  2. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Jarní Brno) (Brno) 25.5.2013 movies 56%
Canicross Hill's Cup 2013 - children's category 18.5.2013 movies 56%
Czech 1st QUALIFICATION round for AWC & EO & IMCA & PAWC 2013 Krupka  1. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Krupka) (Krupka) 28.4.2013 movies 56%
DogFriends FITMIN kvalifikačky "FINAL" Krupka  1. kvalifikační závod na EO a AWC 2013 (Krupka) (Krupka) 28.4.2013 movies 56%
www.DogSports.cz in SLOW MOTION/HD best of 2012 24.2.2013 movies 56%
Agility World Championship 2012 Czech EDITION MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies 56%
Agility World Championship 2012 EMOTIONS MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies 56%
Agility World Championship 2012 FAIL & FUN MOVIE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 movies 56%
Bára Sajdoková & Safi 4th place JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Elena & Tekna vs. Elena & Party AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Elena & Tekna(1) vs. Tobias & Peanat(2nd) AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Elena Kapustina & Tekna 1st place AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Gregory & Cayenne(2) vs. Silvia Trkman & Bu(3) AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Lisa & Hoss(1) vs. Gregory & Cayenne(2) AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Lisa Frick & Hoss 1st place AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Martina & Kiki(4) vs. Petra & Lara(6) AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Natasha & Dizzy vs. Martina & Kiki JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Petra Hamšíková & Lara 5th place JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara 6th place AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Silvia & Le(1st) vs. Olga & Brava(2nd) AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Silvia Trkman & Le 1st place AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Tereza & Nice vs. Kristina Půdová & Odie AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Tereza Králová & Nice 6th place AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs 56%
Tobias & Peanat vs. Natasha & Primadonna AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
WC2012 1st vs. 2nd vs. 3rd vs. 4th AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
WC2012 1st vs. 2nd vs. 3rd vs. 4th JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 comparsion 56%
Ceremony AGILITY LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 other 56%
Lisa & Hoss(1st) vs. Philipp & Heat(2nd) JUMPING LARGE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 comparsion 56%
Lisa Frick & Hoss 1st place JUMPING LARGE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs 56%
Natasha Wise & Dizzy 1st place JUMPING MEDIUM Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs 56%
Tobias Wust & Peanat 1st JUMPING SMALL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs 56%
Ceremony CZECH MEDIUM TEAM Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 other 56%
Silvina Bruera & TCAM vs. Lisa Frick & Hoss JUMPING LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 comparsion 56%
Silvina Bruera & TCAM vs. Tori Self & Revolution JUMPING LARGE SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 5.10.2012 comparsion 56%
Ekaterina Myznikova & Artist 4th place Praha  The Open European HTM & Freestyle Championship 2012 (Praha) 30.9.2012 fs 56%
Staffbull Speciál 2012 Poděbrady  Staffbull Speciál 2012 (Poděbrady) 16.9.2012 movies 56%
Ania Radomska & Arsi - WINNER Nymburk  MČR Dogfrisbee 2012 (Nymburk) 9.9.2012 tt 56%
Parallel Time-Trial TOP4 Nymburk  MČR Dogfrisbee 2012 (Nymburk) 9.9.2012 tt 56%
Pavel Kos & Coffe - BEST FREESTYLE Nymburk  MČR Dogfrisbee 2012 (Nymburk) 9.9.2012 fs 56%
Lavina Alfa vs. The Rebels I. - Czech FLYBALL championship 2012 FINAL Mladá Boleslav  MČR Flyball 2012 (Mladá Boleslav) 2.9.2012 runs 56%
Ústecký psí festival 2012 Ústí nad Labem  Ústecký psí festival (Ústí nad Labem) 5.8.2012 movies 56%
Brněnské psí dny 2012 Brno  Brněnské psí dny (Brno) 14.7.2012 movies 56%
FLYBALL Tournament "Turnaj sladkých nadějí" Mělník  Turnaj sladkých nadějí (Mělník) 10.6.2012 movies 56%
12. International Border Collie Championship 2012 Strážnice  Mistrovství BOC v agility 2012 (Strážnice) 1.6.2012 movies 56%
International Border Collie Championship 2012 SLOW MOTION MOVIE Strážnice  Mistrovství BOC v agility 2012 (Strážnice) 1.6.2012 movies 56%
CZECH 2nd qualification round WC & EO 2012 Praha-Kyje  2.QZ na MS a EO Praha-Kyje (Praha-Kyje) 26.5.2012 movies 56%
CZECH 1st qualification round WC & EO 2012 Skochovice  1.QZ na MS a EO Skochovice - MR plemen,CACAg (Skochovice) 28.4.2012 movies 56%
Barbora Faktorová & Mima Deabei JUMPING1 Large České Budějovice  O budějovickou tlapku (České Budějovice) 31.3.2012 runs 56%
Jana Monhartová & Archie vs. Vilém Čekajle & Asade JUMPING1 České Budějovice  O budějovickou tlapku (České Budějovice) 31.3.2012 comparsion 56%
Purina DogChow DiscDog Cup 2012 TRAILER Nymburk  MČR Dogfrisbee 2012 (Nymburk) 23.2.2012 movies 56%
Eva Macková & Brblice - Medium winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 56%
Irena Kempinska & Rasheeka AH Indirica - Small winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 56%
Vladimíra Čištínová & Vast - Large winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 56%
NONSTOP Jahodová PARTY 2012 SPOT Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 27.1.2012 movies 56%
DOG SPORTS in SLOW MOTION in 2011 "imperceptible to the eye" 30.12.2011 movies 87%
Czech DogDancing Championship 2011 SHORT MOVIE Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 movies 56%
Mira Bednářová & Amazon Extra Temperament - 1st (Dances with Dogs) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 tsp 56%
Vanda Gregorová & All That Brandy Gentle Mate - 1st (Freestyle) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 fs 56%
Vanda Gregorová & All That Brandy Gentle Mate - 1st (Heelwork to Music) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 htm 56%
Vanda Gregorová & All That Brandy Gentle Mate - 1st (Musical Dressage) Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2011 (Praha) 12.11.2011 md 56%
Budějická Tlapka 2011 - slow motion movie České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 movies 86%
Flying Devils Tirol vs. The Rebels I-Finále V. DIVIZE České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 63%
Kačka & Magic (DogDragons) České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 56%
Káťa & Ruby (DogDragons) České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 56%
Kosatky 2 vs. NIMBUS Hop Trop-Finále IV. DIVIZE České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 56%
Lavina Alfa vs. Flying Dogs@Work Finále I.Divize České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 56%
Lavina Beta vs. Hop Trop PANTHERS-Finále III. DIVIZE České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 48%
Tsunami 1 vs. Pilsen 2 F.A.S.T.-Finále II. DIVIZE České Budějovice  Budějická tlapka (České Budějovice) 16.10.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice vs. Lisa Frick & Hoss - jumping L (AWC2011) Lievin - France  MS 2011 v agility Lievin France (Lievin - France) 7.10.2011 comparsion 56%
Example: how to hard is high speed filming dog sports... 1.10.2011 56%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Lenka Prokešová & Dakota - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Lukáš Ilkanič & Cody - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Martina Boháčová & Bonnie - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 56%
Alžběta Štěpánková & Blade - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Jana Mrázková & Billy - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Pavla Šerclová & Angi - Agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 56%
Czech Dogfrisbee Championship 2011 - slow motion movie Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 movies 56%
Jana Malinská & Čelza Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 56%
Jana Malinská & Čelza - movie Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 56%
Lucie Plevová & Rayo Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 56%
Lucie Schönová & Dixi - czech champion Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 70%
Lucka Schönová & Dixi Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 56%
Michaela Andrová & Arnika Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 56%
Pavel Kos & Coffee Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 56%
Tereza Brožková & Lotrajda Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 56%
Vanda Gregorová & Ernisa Orlen Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 56%
Yvona Andrová & Chase - best freestyle Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 11.9.2011 fs 72%
5th Championship Czech DiscDog - trailer Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 movies 56%
Eva Čániová & Ebína Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 56%
Jitka Pilátová & Nastěnka Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 56%
Kamila Vavřincová & Meiblees Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 56%
Markéta Malinčíková & Adélka Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 56%
Martin Motrinec & Baldrick Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 56%
Pavla Gašpárková & Franco Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 56%
Tereza Brožková & Lotrajda Nymburk  Mistrovství ČR v Dogfrisbee 2011 (Nymburk) 10.9.2011 fs 56%
Czech FLYBALL Championship 2011 Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 movies 56%
DogDRAGONS (2nd) vs. Hop Trop PRAGUE (3rd) - LB final Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 runs 42%
Hop Trop PRAGUE (3rd) vs. Alea - Tým naděje (4th) - LB semi-final Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 runs 56%
Lavina Alfa (1st) vs. DogDRAGONS (2nd) - FINAL Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 runs 42%
Lavina Alfa (1st) vs. DogDRAGONS (2nd) - WB Final Mladá Boleslav  Mistrovství ČR ve flyball 2011 (Mladá Boleslav) 4.9.2011 runs 56%
Pavel Kos & Coffee - dogfrisbee freestyle Ústí nad Labem  Ústecký psí festival (Ústí nad Labem) 7.8.2011 fs 56%
Roman Habásko & Mushing (Siberian husky) Ústí nad Labem  Ústecký psí festival (Ústí nad Labem) 7.8.2011 movies 69%
Ústecký psí festival 2011 - slow motion movie Ústí nad Labem  Ústecký psí festival (Ústí nad Labem) 7.8.2011 movies 56%
Bielle-Bidalot & Cayenne vs. Košek & Audi - Final large Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Boogk & Caja vs. Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Boogk & Caja(1st) vs. Bonac & Ozugrato Buzavirag(2nd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Boogk & Caja(1st) vs. Melain & Aqua(3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Emmanuel Melain & Aqua - Final medium 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
European Open 2011 final agility moments Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 movies 56%
Gregory Bielle-Bidalot & Cayenne - Final large fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Illingworth & Jazz vs. Castelain & Demeter Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 69%
Jan Smoček & Pipin - Final large 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Jana Zemková & Riči - Final small 13th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Janita Leinonen & Hitti - Final large 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Janita Leinonen & Hitti(2nd) vs. Jan Smoček & Pipin(3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion
Linna Niina-Liina & Rhett - Final large winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Malgaroli Serena Ines & Sherry - Final small winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Malgaroli Serena Ines & Sherry vs. Naima Verri & Nina Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Malgaroli Serena Ines & Sherry vs. Pavol Vakonič & Cira - Final small Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Malgaroli Serena Ines & Sherry(1st) vs. Pavol Vakonič & Cira(2nd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Martina Klimešová & Kiki - Final medium 20th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Naima Verri & Nina - Final small 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Agility large 1st place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Final large 2nd fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Pavol Vakonič & Cira - Final small 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Pavol Vakonič & Cira(2nd) vs. Naima Verri & Nina (3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 56%
Polona Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Renata Mandová & Alpinka - Final small 10th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Sian Illingworth & Jazz - Final medium fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Silas Boogk & Caja - Final medium winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice - Jumping large 4th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 56%
Alena Smolíková & Britney - dogfrisbee freestyle 3rd place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Alena Smolíková & Keysi - dogdancing exhibition Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Alena Smolíková & Keysi - dogfrisbee freestyle 1st place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Darek Chwist & Drink - dogfrisbee freestyle 8th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Dogdartbee FINAL ROUND 1st part Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 dd 56%
Dogdartbee FINAL ROUND 2nd part Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 dd 56%
Dogdartbee FINAL ROUND 3rd part Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 dd 56%
Jana Malinská & Čelza - dogfrisbee freestyle 5th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Lucie Plevová & Garp - dogfrisbee freestyle 4th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Lucie Plevová & Rayo - dogfrisbee freestyle 6th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Markéta Urbášková & Chuckie - dogfrisbee freestyle 2nd place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Míša Rosypalová & Aší - dogfrisbee freestyle 7th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Petra Hamšíková & Lara - dogfrisbee freestyle 12th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs 56%
Veronika Gesierichová & Sid - dogfrisbee freestyle 10th place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 17.7.2011 fs
Alena Smolíková & Britney - Super Pro Toss and Fetch - 2nd place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 16.7.2011 smd 56%
Brněnské psí dny 2011 DogFrisbee - slow motion movie Brno  Brněnské psí dny (Brno) 16.7.2011 movies 56%
Josef Honner & Amálka - Super Pro Toss and Fetch - 1st place Brno  Brněnské psí dny (Brno) 16.7.2011 smd 56%
Pavel Kos & Coffee - dogfrisbee freestyle Brno  Brněnské psí dny (Brno) 16.7.2011 fs 56%
Adriana Slezáková & Crazy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Adriana Slezáková + Crazy & Martin Uřičař & Jatagan Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Czech qualification for WC & EO 2011 - 2nd round - slow motion movie Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 movies 56%
Denisa & Black-Magic vs. Venuše & Aramis - Agility 8 M Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Jumping D large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Hajduková & Magic Touch vs. Krčmářová & Fantom - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 57%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Lenka Blachová & Meluzína Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Marie Řežábková & Boldy - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - Agility 7 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Michaela Motyčková & Verra - Jumping D medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Palm & Highenergy vs. Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 56%
Pavel Košek & Audi - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 8 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Radana Růžičková & Cassidy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Radana Růžičková & Cassidy Ayky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky - Agility 7 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky - Agility 8 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 7 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice - Jumping D large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 65%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 31%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Veronika Krčmářová & Kvído - Jumping D small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Adriana Slezáková & Timi - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 5 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping C small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 62%
Marie Řežábková & Boldy - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Marie Řežábková & Boldy Od Zlatonosné Říčky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - Agility 6 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Martina Vaškebová & Cindy - Agility 6 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Michaela Burešová & Carneval - Agility 5 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping C medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Pavla Vorlová & Kara Nica - Agility 5 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 6 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 5 Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Jumping M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 56%
Jitka Lebedová & Ax-agility - SA3 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 56%
Lucie Nováková & High Fashion - Agility L Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 82%
Lucie Nováková & High Fashion - LA2 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 56%
Lucie Nováková & Adélka - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 56%
Kateřina Hajšlová & Angie - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs 56%
Kateřina Hajšlová & Dixi - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs 56%
Alena Smolíková & Britney - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 56%
Alena Smolíková & Keysi - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 56%
FunFactoryForFrisbee 2011 Vol. 1 - slow motion movie Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 movies 56%
Lucie Plevová & Garp - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 56%
Lucie Plevová & Rayo - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 56%
Lucie Schönová & Dixi - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 56%
Romana Hanousková & Marlenka - dogfrisbee freestyle Blšany  FunFactoryForFrisbee vol.1 (Blšany) 5.6.2011 fs 56%
Alena Frankovičová & Connie - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Frankovičová & Connie - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Janská & Classica - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Janská & Classica - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Janská & Classica - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 4 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Jitka Klozová & Aninka - Agility 3 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Jitka Lebedová & Ax-agility - Agility 4 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Lucie Bočková & Alissa - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Lucie Bočková & Alissa - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Michaela Tejčková & Badimban - Agility 4 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Nikola Vandasová & Cílinka - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Olga Edrová & Atomic Djo - Agility 4 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Olga Edrová & Best Choise - Jumping 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 3 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Jumping 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice - Agility 3 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Veronika Otýpková & Bizzy - Jumping 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Veronika Otýpková & Daria - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 56%
Alena Janská & Classica - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Czech qualification for WC & EO 2011 - 1st round - slow motion movie Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 movies 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 35%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Jana Kořínková & Sarah - Jumping A large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Jitka Klozová & Aninka - Agility 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Kočnarová & Brownstorm vs. Edrová & Djo - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 comparsion 56%
Lucie Bočková & Alissa - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Lucie Bočková & Alissa - Jumping 1 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Agility 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Jumping 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 1 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 2 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky - Agility 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky vs. Tereza Králová & Nice - AGILITY1 L Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 comparsion 56%
Tereza Králová & Nice - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Tereza Králová & Nice - Jumping 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Veronika Krčmářová & Kvído - Agility 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - Jumping 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Barbora Smolková & Alma Jolly - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Barbora Smolková & Alma Jolly - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Czech Qualification for Junior Championship 2011 - slow motion movie Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 movies 56%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 45%
Veronika Chadimová & Wiky - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Anna Pospíšilová & Jade - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 48%
Anna Řezníčková & Aisha - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Denisa Sommerová & Aramis - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Dominika Machová & Aimee - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Jana Mrázková & Billy - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Lucie Jeřábková & Kiki - agility S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Markéta Hoffmannová & Bet On Me! Jamie - Agility1 M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Markéta Jelínková & Easy - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Tereza Snášilová & Denny - Jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs
Veronika Chadimová & Wiky - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 56%
Denisa & Black-Magic vs. Venuše & Aramis - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 comparsion 49%
Hloubětínské Quatrozkoušky - slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 movies 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Axa - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Lucie Nováková & Cheslabben - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Lucie Nováková & Cheslabben - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Petra Haspeklová & Andulka - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Petra Haspeklová & Andulka vs. Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 comparsion 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 56%
Aneta Štěrbová & Luce - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Jana Frydrychová & Darja - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Judy - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Marcela Pánková & Bibi - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Marcela Pánková & Bibi - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Petra Častová & Zamba - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Petra Častová & Zamba Moravské srdce - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Veronika Chadimová & Wiky - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Veronika Machová & Aimee - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 56%
Dostálová & Junior of Q vs. Lerlová & Rohan - agility L final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 comparsion 56%
Petra Hamšíková & Lara - agility M final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Schnabelová & Carrera vs. Ziolkowska & Leck - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Smoček & Pipin vs. Schnabelová & Carrera - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - agility S final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Zuzana Palasová & Arwen - agility L final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Dog "SNOW" Frisbee slow motion Movie 24.1.2011 movies 56%
Novoroční dráček - super slow motion movie Praha-Kyje  Novoroční dráček (Praha-Kyje) 1.1.2011 movies 56%
DOG SPORTS in SLOW MOTION in 2010 "imperceptible to the eye" 30.12.2010 movies 56%
Dvojzkoušky Krupá - slow motion movie Krupá  Dvojzkoušky (Krupá) 4.12.2010 movies 56%
Iwona Kalisz & Gracja - agility S final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 38%
Nicol Bernardová & Baron - agility M final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 56%
Romana Jirásková & Copelie - agility L final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 56%
Dogdancing Czech Championship 2010 "BONUS MOVIE" Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 movies 56%
Lucie Smolíková & A White Head - MČR2010 1st Divize A Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 md 51%
Lucie Smolíková & A White Head - MČR2010 1st Divize D Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 tsp 56%
Vanda Gregorová & Brandy - MČR2010 1st Divize B Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 htm 56%
Vanda Gregorová & Brandy - MČR2010 1st Divize C Praha  Mistrovství ČR v DogDancingu 2010 (Praha) 20.11.2010 fs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - agility S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 56%
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Axa - agility M final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Judy - SA1 Liberec  European Open 2010 (Liberec) 7.11.2010 runs 56%
Lukáš Palm & Highenergy - SA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 56%
PRAGIL 2010 - slow motion movie Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 movies 56%
Anežka Reimarová & Buddy - agility M Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 56%
Anežka Reimarová & Buddy - MA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 56%
7. Agispeciál - super slow motion movie Měchenice  7.Agispeciál (Měchenice) 31.10.2010 movies 56%
Bára Špatná & Barnabáš - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Denisa Sommerová & Aramis - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Dominika Kohoutová & Dany - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Helena Hudečková & Penélope - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Hloubětínské dvojzkoušky - slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 movies 56%
Hloubětínské dvojzkoušky - super slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 movies 56%
Irena Hofmanová & Amor - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Jana Staňková & Argo LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Karolína Červová & Sam -SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Kateřina Skálková & Kerry - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Lenka Šindlerová & Cira - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Marie Beerová & Aiša - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Michaela Glossová & Asset Mojo - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Michaela Glossová & Netty - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Natálie Kopperová & Chita - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Olga Staňová & Arós - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Saša Jindová & Brisk - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 56%
Emilův dvojskok - slow motion movie Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 movies 53%
Eva Koliandrová & Happy - LA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 56%
Jana Musilová & Allan - SA2 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 56%
Jana Musilová & Engy - SA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 56%
Jana Vyžďurová & Bizzy - LA1 Louny  O Podzimní kvítek (Louny) 9.10.2010 runs 56%
O podzimní kvítek - slow motion movie Louny  O Podzimní kvítek (Louny) 9.10.2010 movies 56%
Polina Soloveva & Adrenalina 3rd place JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2010 runs 56%
Ceremony AGILITY SMALL SQUADS Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 other 56%
Natasha & Dizzy vs. Andy & DeeDee JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 comparsion 56%
Tobias & Peanat vs. Elena & Tekna JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2010 comparsion 56%
Den psích sportů, her a aktivit Kladno  Den psích sportů, her a aktivit (Kladno) 2.10.2010 movies 56%
Alpinka vs. Chico vs. Dancing Daisy - agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 comparsion 56%
Andrea Písaříková & Chico - mistr ČR 2010 small Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Barbara Sajdoková & Safi - M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - MČR2010 agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - mistr ČR 2010 medium Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Mistrovství ČR v agility 2010 - slow motion movie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 movies 56%
Radovan Liška & Laky - mistr ČR 2010 large Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Repre medium - mistři ČR agility teams M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 56%
Alena Frankovičová & Connie Kiss - MČR2010 S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Andrea & Chico vs. Renata & Alpinka - jumping S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 comparsion 56%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Králová & Nice vs. Košek & Audi - C.A.C.I.Ag L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 comparsion 56%
Martina Kalábová & Arie z Lhotecké Linie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - C.A.C.I.Ag. M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Monika Šaling & Vinnie - MČR2010 S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Pavel Košek & Audi - C.A.C.I.Ag. L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Petra Haspeklová & Andulka - S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Renata Mandová & Sisi - C.A.C.I.Ag S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Repre small - mistři ČR agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Repre small - mistři ČR jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
Tereza Králová & Nice - agility teams,CACI.Ag L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 56%
O Ludmilin pohár - slow motion movie Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 movies 56%
Soňa Vlčková & Cessy - agility L final Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 runs 56%
Hrrr na ně - slow motion movie Tábor  Hrrr na ně (Tábor) 4.9.2010 movies 56%
Bielle Biadalot & Cayenne - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Bouillot Christelle & Anggun - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Czech medium 1 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Czech small 3 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Czech team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Dave Munnings & Dobby - agility L teams Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Eide Jan Egil & Cirkus - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Eide Jan Egil & Cirkus(1st) vs. Eva Waldmeier & Pepper(2nd) Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 comparsion 56%
Eva Waldmeier & Pepper - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Gora Zeljko & Tip - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Jenny Damm & Ina - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Lucy & Ben vs. Dave & Rocky - agility teams L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 comparsion 56%
Michaela Mlčochová & Katy - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Michala Mračka & Gera - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Olga Edrová & Djo - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Roman Linka & Ciko - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Svetlana Tumanova & Skippi - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Tereza Králová & Nice - agility teams L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 56%
Eliška Panáčová & Cassie - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
European Open 2010 - slow motion preview Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 56%
Europen Open 2010 "Nothing like the rain" (SHORT VERSION) Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 56%
Europen Open 2010 "Nothing like the rain" slow motion movie Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 56%
Europen Open 2010 "reverse edition" slow motion movie Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 56%
Giraudi Nicola & Twister - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Hoebeeck Petrone & Erszie - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Jenny Damm & Ina - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Matej Cucek & Witch - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Monika Fantová & Ori - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 31%
Nikola Schovancová & Kejsi - agility M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - jumping,agility,final M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Renata Mandová & Sisi - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Silvija Trkman & La - agility final M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Suomalainen Jari & Frodo - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Weaver Dawn & Puzzle - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 56%
Lounské dvojzkoušky - slow motion movie Louny  Lounské dvojzkoušky (Louny) 17.7.2010 movies 56%
Vlčková & Cessy vs. Susan & Rider - LA3 Louny  Lounské dvojzkoušky (Louny) 17.7.2010 comparsion 56%
1. letní dvojzkoušky - slow motion movie Lomnice nad Popelkou  1. letní dvojzkoušky (Lomnice nad Popelkou) 5.7.2010 movies 56%
2nd Czech qualification round 2010 - slow motion movie Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 movies 56%
Aneta Grygarová & Afrodité Star - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Barbara Sajdoková & Safi - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Edrová & Djo vs. Jungrová & Daisy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion 56%
Edrová & Djo vs. Konečná & Bizzy - agility6 Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Eva Šulcová & Enjoy Enough - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Gabriela Hroteková & Faust - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Jana Gregorová & Coctail - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Kateřina Tatíčková & Belatrix - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Košek & Audi vs. Konečná & Bizzy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion 56%
Linková & Coudy Dycou vs. Hanačíková & Nexee - agility6 L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion 56%
Lucie Konečná & Bizzy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Lucie Konečná & Bizzy - jumping L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Konečná & Speedy - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Vaškebová & Sebastian - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage -agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Monika Šaling & Vinnie - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Monika Šaling & Vinnie - jumping S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Olga Edrová & Djo - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Pavel Košek & Auditor - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Pavla Dušková & Maze - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Radana Růžičková & Cassidy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Radomír Hošta & Keane - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Radovan Liška & Laky - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 56%
Alena Vocelková & Zippy - MA2 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 runs 56%
O Plzeňského agiliťáka - slow motion movie Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 movies 60%
Vlčková & Boogy vs. Hošta & Valiant - LA2 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 comparsion 56%
Vlčková & Cessy vs. Schnabelová & Carrera - jumping L Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 comparsion 56%
Pavla Klučková & Berenika - LA1 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 12.6.2010 runs 56%
Alice Drábková & Touch of Black - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Aninka vs. Lili. vs. Laitta vs. Chico - jumping2 S Nučice 30.5.2010 comparsion 56%
Eva Lačňáková & Digger - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Hamšíková&Lara vs. Sajdoková&Safi - jumping2 M Nučice 30.5.2010 comparsion 56%
Jan Smoček & Rohan - agility3 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Jana Gregorová & Coctail - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Jana Gregorová & Coctail - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Jana Zemková & Monty - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Jana Zemková & Riči - jumping2 S Nučice 30.5.2010 runs
Košek&Audi vs. Liška&Laky - agility5 L Nučice 30.5.2010 comparsion 56%
Lucie Konečná & Bizzy - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 24%
Michaela Mlčochová & Bína - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Nikol Hanačíková & Nexee - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Nikol Hanačíková & Nexee - Jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Olga Edrová & Djo - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Pavel Košek & Auditor - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Pavel Košek & Auditor - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Pavla Dušková & Maze - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Pavla Dušková & Maze - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Radovan Liška & Amulet For Luck - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Soňa Benešová & Archibald - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Tereza Králová & Nice - agility2 L Nučice 30.5.2010 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Aramis - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 56%
Adriana Slezáková & Timi - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Alice Drábková & Touch of Black - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Aneta Grygarová & Afrodité Star - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Barbara Sajdoková & Safi - jumping M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Jana Schnabelová & Carrera Rapida - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Kateřina Lerlová & Way - agility3 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Martina Klimešová & Kiki - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Martina Konečná & Speedy - agility3 S Nučice 29.5.2010 runs 56%
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Nikol Hanačíková & Nexee - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Nikol Hanačíková & Nexee - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Nikola Schovancová & Beatrix - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Olga Edrová & Djo - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Pavel Košek & Auditor - jumping L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - agility3 M Nučice 29.5.2010 runs 56%
Soňa Vlčková & Cessy - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Tereza Králová & Nice - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 56%
Venuše Kopřivíková & Black-Magic Nučice 29.5.2010 runs 56%


top videos
DOG SPORTS in SLO.. 87%
Budějická Tlapka .. 86%
Lucie Nováková & .. 82%
Yvona Andrová & C.. 72%
Lucie Schönová & .. 70%
last comments
https://t.co/KuBhJ.. (1)
I hope it will be .. (76)
Hi there, just bec.. (76)
Hi there, just bec.. (76)
Very nice and desc.. (76)
next events
last videos
DogFriends Czech A..56%
Radovan Liška & Or..56%
Lenka Prokešová & ..56%
Jan Smoček & Grima..56%
Martina Magnoli Kl..56%
last events
Mistrovství České re.. 9.9.
Roudnice nad Labem -.. 10.6.
Děčín - Kvalifikační.. 20.5.
Mistrovství ČR agili.. 3.9.
DogFriends Brit Care.. 18.6.
objednat video/fotky
nebo koupit DVD




contact / about us / press / advertisement
Copyright (c) 2011 www.dogsports.cz since May 2010 - All rights reserved