filtr: all - movies - runs - comparsion - TOP

nameplacedatefiltrrating
CZECH 2nd qualification round WC & EO 2012 Praha-Kyje  2.QZ na MS a EO Praha-Kyje (Praha-Kyje) 26.5.2012 movies 83%
CZECH 1st qualification round WC & EO 2012 Skochovice  1.QZ na MS a EO Skochovice - MR plemen,CACAg (Skochovice) 28.4.2012 movies 82%
Lucie Nováková & High Fashion - Agility L Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 82%
Lucie Nováková & Adélka - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 80%
Markéta Jelínková & Easy - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 78%
Tereza Králová & Nice vs. Lisa Frick & Hoss - jumping L (AWC2011) Lievin - France  MS 2011 v agility Lievin France (Lievin - France) 7.10.2011 comparsion 76%
Alžběta Štěpánková & Blade - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 75%
International Border Collie Championship 2013 SLOW MOTION MOVIE Strážnice (Czech rep.)  13th International Border Collie Championship of the Czech Republic 2013 (Strážnice (Czech rep.)) 7.6.2013 movies 74%
Lisa & Hoss(1st) vs. Philipp & Heat(2nd) JUMPING LARGE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 comparsion 74%
Sian Illingworth & Jazz - Final medium fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 73%
Irena Kempinska & Rasheeka AH Indirica - Small winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 72%
NONSTOP Jahodová PARTY 2012 SPOT Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 27.1.2012 movies 72%
Martina Boháčová & Bonnie - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 72%
Malgaroli Serena Ines & Sherry vs. Naima Verri & Nina Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 72%
Tereza Králová & Nice - Jumping large 4th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 72%
Michaela Motyčková & Verra - Jumping D medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 72%
International Border Collie Championship 2012 SLOW MOTION MOVIE Strážnice  Mistrovství BOC v agility 2012 (Strážnice) 1.6.2012 movies 71%
Silas Boogk & Caja - Final medium winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 71%
Czech qualification for WC & EO 2011 - 2nd round - slow motion movie Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 movies 71%
Jana Monhartová & Archie vs. Vilém Čekajle & Asade JUMPING1 České Budějovice  O budějovickou tlapku (České Budějovice) 31.3.2012 comparsion 70%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 70%
European Open 2011 final agility moments Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 movies 70%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 70%
Illingworth & Jazz vs. Castelain & Demeter Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 69%
Linna Niina-Liina & Rhett - Final large winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 69%
Polona Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 69%
Czech qualification for WC & EO 2011 - 1st round - slow motion movie Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 movies 69%
Tereza Králová & Nice - Jumping 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 69%
Lukáš Palm & Highenergy - SA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 69%
Martina Klimešová & Kiki - Final medium 20th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 68%
Pavel Košek & Audi - Final large 2nd fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 68%
Lukáš Ilkanič & Cody - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 67%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 5 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 67%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 67%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 67%
O Ludmilin pohár - slow motion movie Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 movies 67%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Radana Růžičková & Cassidy Ayky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Tereza Králová & Nice - Agility 3 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 66%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 65%
Naima Verri & Nina - Final small 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 65%
Martina Klimešová & Kiki - Agility 7 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 65%
Tereza Králová & Nice - Jumping D large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 65%
12. International Border Collie Championship 2012 Strážnice  Mistrovství BOC v agility 2012 (Strážnice) 1.6.2012 movies 64%
Vladimíra Čištínová & Vast - Large winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 64%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 64%
Renata Mandová & Alpinka - Final small 10th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 64%
Veronika Otýpková & Daria - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 64%
Radovan Liška & Laky vs. Tereza Králová & Nice - AGILITY1 L Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 comparsion 64%
Aninka vs. Lili. vs. Laitta vs. Chico - jumping2 S Nučice 30.5.2010 comparsion 64%
Boogk & Caja(1st) vs. Melain & Aqua(3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 63%
Pavol Vakonič & Cira - Final small 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 63%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Jumping D large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 63%
Lenka Blachová & Meluzína Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 63%
Nikol Hanačíková & Nexee - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 63%
Adriana Slezáková + Crazy & Martin Uřičař & Jatagan Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 62%
Palm & Highenergy vs. Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 62%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping C small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 62%
Tereza Králová & Nice - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 62%
Mistrovství ČR v agility 2010 - slow motion movie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 movies 62%
Emmanuel Melain & Aqua - Final medium 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 61%
Veronika Krčmářová & Kvído - Jumping D small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 61%
Martina Klimešová & Kiki - Agility 6 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 61%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 3 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 61%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 1 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 61%
Radovan Liška & Laky - Agility 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 61%
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - MČR2010 agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 61%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 60%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 60%
Radovan Liška & Laky - Agility 7 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 60%
7. Agispeciál - super slow motion movie Měchenice  7.Agispeciál (Měchenice) 31.10.2010 movies 60%
O Plzeňského agiliťáka - slow motion movie Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 movies 60%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 59%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 59%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 6 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 59%
Michaela Tejčková & Badimban - Agility 4 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 59%
Bielle-Bidalot & Cayenne vs. Košek & Audi - Final large Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 58%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 7 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 58%
Kateřina Tatíčková & Judy - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 58%
Lenka Prokešová & Dakota - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 57%
Hajduková & Magic Touch vs. Krčmářová & Fantom - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 57%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 8 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 57%
Marie Řežábková & Boldy Od Zlatonosné Říčky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 57%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping C medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 57%
Jitka Klozová & Aninka - Agility 3 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 57%
Olga Edrová & Atomic Djo - Agility 4 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 57%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 57%
PRAGIL 2010 - slow motion movie Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 movies 57%
Europen Open 2010 "reverse edition" slow motion movie Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 57%
Pavel Košek & Audi - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Kateřina Hajšlová & Angie - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Agility 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 2 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - agility M final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Dominika Slavická & Oskar - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 55%
Gregory Bielle-Bidalot & Cayenne - Final large fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 55%
Malgaroli Serena Ines & Sherry vs. Pavol Vakonič & Cira - Final small Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 55%
Pavol Vakonič & Cira(2nd) vs. Naima Verri & Nina (3rd) Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 55%
1. letní dvojzkoušky - slow motion movie Lomnice nad Popelkou  1. letní dvojzkoušky (Lomnice nad Popelkou) 5.7.2010 movies 55%
Dominika Slavická & Oskar - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 54%
Boogk & Caja vs. Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 comparsion 54%
Jan Smoček & Pipin - Final large 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 54%
Denisa & Black-Magic vs. Venuše & Aramis - Agility 8 M Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 comparsion 54%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 54%
Kočnarová & Brownstorm vs. Edrová & Djo - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 comparsion 54%
Lounské dvojzkoušky - slow motion movie Louny  Lounské dvojzkoušky (Louny) 17.7.2010 movies 54%
Janita Leinonen & Hitti - Final large 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 53%
Martina Vaškebová & Cindy - Agility 6 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 53%
Michaela Burešová & Carneval - Agility 5 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 53%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 53%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 4 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 53%
Jitka Lebedová & Ax-agility - Agility 4 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 53%
Emilův dvojskok - slow motion movie Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 movies 53%
O podzimní kvítek - slow motion movie Louny  O Podzimní kvítek (Louny) 9.10.2010 movies 53%
Eva Lačňáková & Digger - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 53%
Venuše Kopřivíková & Black-Magic Nučice 29.5.2010 runs 53%
Jana Zemková & Riči - Final small 13th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 52%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 52%
Pavla Vorlová & Kara Nica - Agility 5 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 52%
Olga Edrová & Best Choise - Jumping 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 52%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 52%
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 52%
Jana Schnabelová & Carrera Rapida - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 52%
Pavel Košek & Audi - Agility large 1st place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 51%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 51%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Jumping 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 51%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 51%
Veronika Chadimová & Wiky - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 51%
Hloubětínské dvojzkoušky - slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 movies 51%
Europen Open 2010 "Nothing like the rain" (SHORT VERSION) Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 51%
Jana Gregorová & Coctail - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 51%
Kateřina Lerlová & Way - agility3 L Nučice 29.5.2010 runs 51%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 50%
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 50%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 50%
Lucie Nováková & High Fashion - LA2 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 50%
Markéta Jelínková & Easy - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 50%
Repre small - mistři ČR agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 50%
Hrrr na ně - slow motion movie Tábor  Hrrr na ně (Tábor) 4.9.2010 movies 50%
Jana Zemková & Monty - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 50%
Košek&Audi vs. Liška&Laky - agility5 L Nučice 30.5.2010 comparsion 50%
Eva Macková & Brblice - Medium winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 49%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 49%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 49%
Jitka Klozová & Aninka - Agility 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 49%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 49%
Denisa & Black-Magic vs. Venuše & Aramis - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 comparsion 49%
Aneta Štěrbová & Luce - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 49%
Eide Jan Egil & Cirkus - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 49%
Olga Edrová & Djo - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 49%
Vlčková & Cessy vs. Susan & Rider - LA3 Louny  Lounské dvojzkoušky (Louny) 17.7.2010 comparsion 49%
Olga Edrová & Djo - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 49%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 48%
Alena Janská & Classica - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 48%
Czech Qualification for Junior Championship 2011 - slow motion movie Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 movies 48%
Anna Pospíšilová & Jade - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 48%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 48%
Petra Častová & Zamba - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 48%
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 48%
Eva Waldmeier & Pepper - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 48%
Matej Cucek & Witch - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 48%
Suomalainen Jari & Frodo - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 48%
2nd Czech qualification round 2010 - slow motion movie Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 movies 48%
Tereza Králová & Nice - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 48%
Radovan Liška & Laky - Agility 8 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 47%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 47%
Dominika Slavická & Oskar - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 47%
Dominika Slavická & Oskar - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 47%
Hloubětínské Quatrozkoušky - slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 movies 47%
Dvojzkoušky Krupá - slow motion movie Krupá  Dvojzkoušky (Krupá) 4.12.2010 movies 47%
Dominika Kohoutová & Dany - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 47%
Hloubětínské dvojzkoušky - super slow motion movie Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 movies 47%
Jana Musilová & Engy - SA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 47%
Czech small 3 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 47%
Martina Klimešová & Kiki - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs 47%
Malgaroli Serena Ines & Sherry - Final small winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 46%
Jitka Lebedová & Ax-agility - SA3 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 46%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 46%
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - Jumping 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 46%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 46%
Lucie Jeřábková & Kiki - agility S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 46%
Weaver Dawn & Puzzle - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 46%
Tereza Králová & Nice - agility2 L Nučice 30.5.2010 runs 46%
Adriana Slezáková & Crazy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 45%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 45%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 45%
Markéta Jelínková & Easy - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 45%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 45%
Petra Haspeklová & Andulka vs. Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 comparsion 45%
Helena Hudečková & Penélope - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 45%
Barbara Sajdoková & Safi - M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 45%
Bouillot Christelle & Anggun - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 45%
Jan Smoček & Rohan - agility3 L Nučice 30.5.2010 runs 45%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 44%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 44%
Dominika Machová & Aimee - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 44%
Jana Mrázková & Billy - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 44%
Renata Mandová & Sisi - C.A.C.I.Ag S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 44%
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 44%
Vlčková & Cessy vs. Schnabelová & Carrera - jumping L Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 comparsion 44%
Pavel Košek & Auditor - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 44%
Adriana Slezáková & Timi - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs 44%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 43%
Novoroční dráček - super slow motion movie Praha-Kyje  Novoroční dráček (Praha-Kyje) 1.1.2011 movies 43%
Irena Hofmanová & Amor - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 43%
Repre small - mistři ČR jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 43%
Tereza Králová & Nice - agility teams L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 43%
Gabriela Hroteková & Faust - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 43%
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 43%
Pavel Košek & Auditor - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 43%
Soňa Vlčková & Cessy - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs 43%
Radana Růžičková & Cassidy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 42%
Alena Frankovičová & Connie - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 42%
Veronika Krčmářová & Kvído - Agility 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 42%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 42%
Denisa Sommerová & Aramis - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 42%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 42%
Nicol Bernardová & Baron - agility M final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 42%
Tereza Králová & Nice - agility teams,CACI.Ag L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 42%
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 42%
Nikol Hanačíková & Nexee - Jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 42%
Barbora Smolková & Alma Jolly - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 41%
Anežka Reimarová & Buddy - MA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 41%
Martina Kalábová & Arie z Lhotecké Linie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 41%
Barbora Smolková & Alma Jolly - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 40%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 40%
Markéta Hoffmannová & Bet On Me! Jamie - Agility1 M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 40%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Jumping M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 39%
Alena Frankovičová & Connie - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Alena Janská & Classica - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Anna Řezníčková & Aisha - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 39%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 39%
Anežka Reimarová & Buddy - agility M Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 39%
Martina Klimešová & Kiki - C.A.C.I.Ag. M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 39%
Renata Mandová & Sisi - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 39%
Linková & Coudy Dycou vs. Hanačíková & Nexee - agility6 L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 comparsion 39%
Pavel Košek & Auditor - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 39%
Radovan Liška & Laky - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 39%
Michaela Mlčochová & Bína - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 39%
Radovan Liška & Amulet For Luck - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 39%
Venuše Kopřivíková & Aramis - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 39%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 38%
Jana Kořínková & Sarah - Jumping A large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 38%
Iwona Kalisz & Gracja - agility S final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 38%
Kateřina Chalušová & Gledis - agility S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 38%
Marie Beerová & Aiša - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 38%
Repre medium - mistři ČR agility teams M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 38%
Alena Janská & Classica - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 37%
Pavel Košek & Audi - Jumping 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 37%
Alice Drábková & Touch of Black - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 37%
Hamšíková&Lara vs. Sajdoková&Safi - jumping2 M Nučice 30.5.2010 comparsion 37%
Adriana Slezáková & Timi - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 36%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 36%
Jana Gregorová & Coctail - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 36%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 35%
Nikola Vandasová & Cílinka - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 35%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 35%
Bára Špatná & Barnabáš - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 35%
Olga Edrová & Djo - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 35%
Eliška Panáčová & Cassie - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 33%
Pavel Košek & Auditor - jumping L Nučice 29.5.2010 runs 33%
European Open 2010 - slow motion preview Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 movies 32%
Radana Růžičková & Cassidy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 32%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 31%
Hoebeeck Petrone & Erszie - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 31%
Monika Fantová & Ori - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 31%
Jenny Damm & Ina - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 30%
Giraudi Nicola & Twister - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 29%
Michaela Mlčochová & Katy - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 27%
Petra Hamšíková & Lara - agility3 M Nučice 29.5.2010 runs 26%
Petra Haspeklová & Andulka - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 25%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 24%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 23%
Soňa Vlčková & Cessy - agility L final Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 runs 22%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 17%
Schnabelová & Carrera vs. Ziolkowska & Leck - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 16%


top videos
DOG SPORTS in SLO.. 87%
Czech Dogfrisbee .. 86%
Budějická Tlapka .. 86%
Purina DogChow Di.. 86%
Lavina Alfa vs. T.. 86%
last comments
(79)
(95)
(91)
(88)
(91)
next events
last videos
DogFriends Czech A..76%
Radovan Liška & Or..30%
Lenka Prokešová & ..
Jan Smoček & Grima..40%
Martina Magnoli Kl..60%
last events
Roudnice nad Labem -.. 10.6.
Děčín - Kvalifikační.. 20.5.
Mistrovství ČR agili.. 3.9.
DogFriends Brit Care.. 18.6.
Mezinárodní mistrovs.. 3.6.
objednat video/fotky
nebo koupit DVD




contact / about us / press / advertisement
Copyright (c) 2011 www.dogsports.cz since May 2010 - All rights reserved