filtr: all - movies - runs - comparsion - TOP

nameplacedatefiltrrating
Jan Smoček & Grima AGILITY SMALL INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Lenka Prokešová & Dorka JUMPING MEDIUM INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Martina Magnoli Klimešová & Kiki AGILITY MEDIUM INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Radovan Liška & Oress AGILITY LARGE INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Radovan Liška & Oress JUMPING LARGE INDIV. WINNER Liberec  Mistrovství České republiky v agility 2014 (Liberec) 28.9.2014 runs
Bára Sajdoková & Safi 4th place JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Elena Kapustina & Tekna 1st place AGILITY SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Lisa Frick & Hoss 1st place AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Petra Hamšíková & Lara 5th place JUMPING MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Petra Hamšíková & Lara 6th place AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Silvia Trkman & Le 1st place AGILITY MEDIUM INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Tereza Králová & Nice 6th place AGILITY LARGE INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2012 runs
Lisa Frick & Hoss 1st place JUMPING LARGE Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs
Natasha Wise & Dizzy 1st place JUMPING MEDIUM Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs
Tobias Wust & Peanat 1st JUMPING SMALL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 6.10.2012 runs
Barbora Faktorová & Mima Deabei JUMPING1 Large České Budějovice  O budějovickou tlapku (České Budějovice) 31.3.2012 runs
Eva Macková & Brblice - Medium winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 49%
Irena Kempinska & Rasheeka AH Indirica - Small winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 72%
Vladimíra Čištínová & Vast - Large winner Kladno  NONSTOP Jahodová PARTY (Kladno) 29.1.2012 runs 64%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 50%
Dominika Slavická & Oskar - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 55%
Kateřina Chalušová & Gledis - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs
Lenka Prokešová & Dakota - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 57%
Lukáš Ilkanič & Cody - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 67%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 64%
Markéta Jelínková & Easy - jumping družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 78%
Markéta Jelínková & Easy - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs
Martina Boháčová & Bonnie - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 72%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 18.9.2011 runs 60%
Alžběta Štěpánková & Blade - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 75%
Aneta Štěrbová & Luce - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs
Aneta Štěrbová & Luce - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 49%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - agility jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 70%
Denisa Lajmarová & Inkognito Smile - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 65%
Dominika Slavická & Oskar - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 54%
Jana Mrázková & Billy - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 50%
Lukáš Ilkanič & Cody - jumping jednotlivců Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs 60%
Markéta Jelínková & Easy - agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs
Pavla Šerclová & Angi - Agility družstev Praha-Kyje  Mistrovství republiky mládeže v agility 2011 (Praha-Kyje) 17.9.2011 runs
Emmanuel Melain & Aqua - Final medium 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 61%
Gregory Bielle-Bidalot & Cayenne - Final large fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 55%
Jan Smoček & Pipin - Final large 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 54%
Jana Zemková & Riči - Final small 13th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 52%
Janita Leinonen & Hitti - Final large 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 53%
Linna Niina-Liina & Rhett - Final large winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 69%
Malgaroli Serena Ines & Sherry - Final small winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 46%
Martina Klimešová & Kiki - Final medium 20th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 68%
Naima Verri & Nina - Final small 3rd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 65%
Pavel Košek & Audi - Agility large 1st place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 51%
Pavel Košek & Audi - Final large 2nd fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 68%
Pavol Vakonič & Cira - Final small 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 63%
Polona Bonac & Ozugrato Buzavirag - Final medium 2nd place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 69%
Renata Mandová & Alpinka - Final small 10th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 64%
Sian Illingworth & Jazz - Final medium fastest time Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 73%
Silas Boogk & Caja - Final medium winner Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 71%
Tereza Králová & Nice - Jumping large 4th place Bad Hall  European Open 2011 (Austria) (Bad Hall) 30.7.2011 runs 72%
Adriana Slezáková & Crazy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 45%
Adriana Slezáková + Crazy & Martin Uřičař & Jatagan Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 62%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 59%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 49%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Jumping D large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 63%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Lenka Blachová & Meluzína Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 63%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 8 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping D small Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 59%
Marie Řežábková & Boldy - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs
Martina Klimešová & Kiki - Agility 7 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 65%
Michaela Motyčková & Verra - Jumping D medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 72%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 50%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 52%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 54%
Pavel Košek & Audi - Agility 8 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 56%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 8 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 57%
Radana Růžičková & Cassidy - Agility 7 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 42%
Radana Růžičková & Cassidy Ayky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 66%
Radovan Liška & Laky - Agility 7 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 60%
Radovan Liška & Laky - Agility 8 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 47%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 7 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 58%
Tereza Králová & Nice - Jumping D large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 65%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 7 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 31%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 8 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 38%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping D medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs
Veronika Krčmářová & Kvído - Jumping D small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 26.6.2011 runs 61%
Adriana Slezáková & Timi - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 36%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Agility 5 medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 44%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 70%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 5 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 67%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping C small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 62%
Marie Řežábková & Boldy - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Marie Řežábková & Boldy Od Zlatonosné Říčky Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 57%
Martina Klimešová & Kiki - Agility 6 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 61%
Martina Vaškebová & Cindy - Agility 6 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 53%
Michaela Burešová & Carneval - Agility 5 medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 53%
Milan Jirásek & Yum-Yum - Jumping C medium (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 57%
Pavla Vorlová & Kara Nica - Agility 5 large (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 52%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 5 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 48%
Renata Mandová & Alpinka - Agility 6 small (1st place) Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 59%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 5 Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping C medium Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 47%
Veronika Chadimová & Wiky - Agility 6 large Prostějov  2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Prostějov) 25.6.2011 runs 67%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Jumping M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 39%
Jitka Lebedová & Ax-agility - SA3 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 46%
Lucie Nováková & High Fashion - Agility L Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 82%
Lucie Nováková & High Fashion - LA2 Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 19.6.2011 runs 50%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility M Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 53%
Lucie Nováková & Adélka - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 18.6.2011 runs 80%
Kateřina Hajšlová & Angie - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs 56%
Kateřina Hajšlová & Dixi - Jumping S Skochovice  International All Breed Cup (Skochovice) 17.6.2011 runs
Alena Frankovičová & Connie - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Alena Frankovičová & Connie - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 42%
Alena Janská & Classica - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Alena Janská & Classica - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 48%
Alena Janská & Classica - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 51%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 4 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 53%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 35%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 17%
Jana Kořínková & Sarah - Agility 3 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Jitka Klozová & Aninka - Agility 3 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 57%
Jitka Lebedová & Ax-agility - Agility 4 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 53%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 46%
Lenka Hajduková & Magic Touch - Jumping 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 67%
Lucie Bočková & Alissa - Agility 3 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Lucie Bočková & Alissa - Jumping 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Michaela Tejčková & Badimban - Agility 4 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 59%
Nikola Vandasová & Cílinka - Agility 4 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 35%
Olga Edrová & Atomic Djo - Agility 4 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 57%
Olga Edrová & Best Choise - Jumping 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 52%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 3 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 61%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 39%
Radka Wágnertová & Mawlch Apo - Jumping 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 51%
Tereza Králová & Nice - Agility 3 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 66%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 45%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 3 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Venuše Kopřivíková & Aramis - Jumping 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Veronika Otýpková & Bizzy - Jumping 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs
Veronika Otýpková & Daria - Agility 4 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 29.5.2011 runs 64%
Alena Janská & Classica - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 37%
Barbora Mandíková & Denny - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 45%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 1 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 57%
Eliška Dolníčková & Hiris Zwi-le-ro - Agility 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 35%
Eva Kočnarová & Brownstorm - Agility 2 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 23%
Jana Kořínková & Sarah - Jumping A large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 38%
Jitka Klozová & Aninka - Agility 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 49%
Lucie Bočková & Alissa - Agility 2 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs
Lucie Bočková & Alissa - Jumping 1 small Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs
Pavel Košek & Audi - Agility 2 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Pavel Košek & Audi - Jumping 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 37%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 1 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 61%
Petra Hamšíková & Lara - Agility 2 medium (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 56%
Radovan Liška & Laky - Agility 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 61%
Tereza Králová & Nice - Agility 1 large Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 62%
Tereza Králová & Nice - Jumping 1 large (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 69%
Venuše Kopřivíková & Aramis - Agility 2 medium Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs
Veronika Krčmářová & Kvído - Agility 2 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 42%
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - Jumping 1 small (1st place) Brno  1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility 2011 (Brno) 28.5.2011 runs 46%
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 42%
Barbora Smolková & Alma Jolly - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 40%
Barbora Smolková & Alma Jolly - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 41%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 44%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 46%
Markéta Jelínková & Easy - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs 45%
Veronika Chadimová & Wiky - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 24.4.2011 runs
Aneta Štěrbová & Luce - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 40%
Anna Pospíšilová & Jade - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 48%
Anna Řezníčková & Aisha - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 39%
Denisa Lajmarová & Inkognito - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 43%
Denisa Sommerová & Aramis - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 42%
Dominika Kohoutová & Dany - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 49%
Dominika Machová & Aimee - jumping S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 44%
Dominika Slavická & Oskar - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 47%
Dominika Slavická & Oskar - jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 47%
Jana Mrázková & Billy - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 44%
Lucie Jeřábková & Kiki - agility S Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 46%
Markéta Hoffmannová & Bet On Me! Jamie - Agility1 M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 40%
Markéta Jelínková & Easy - agility L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 50%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 39%
Sabina Šťastná & Onyx Diamond - agility M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 51%
Tereza Snášilová & Denny - Jumping M Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs
Veronika Chadimová & Wiky - jumping L Praha-Kyje  Kvalifikace juniorů na IX. Agility Junior Championship 2011 (Praha-Kyje) 23.4.2011 runs 51%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 48%
Kateřina Chalušová & Gledis - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 45%
Kateřina Tatíčková & Axa - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Lucie Nováková & Cheslabben - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Lucie Nováková & Cheslabben - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Petra Haspeklová & Andulka - SA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs 25%
Venuše Kopřivíková & Aramis - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Veronika Chadimová & Wiky - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 10.4.2011 runs
Aneta Štěrbová & Luce - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 49%
Denisa Kopřivíková & Black-Magic - MA3 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 52%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 42%
Jakub Janda & Nely - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Jana Frydrychová & Darja - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Kateřina Tatíčková & Judy - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 58%
Marcela Pánková & Bibi - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Marcela Pánková & Bibi - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Petra Častová & Zamba - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs 48%
Petra Častová & Zamba Moravské srdce - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Veronika Chadimová & Wiky - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Veronika Machová & Aimee - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské Quatrozkoušky (Praha-Kyje) 9.4.2011 runs
Petra Hamšíková & Lara - agility M final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 56%
Schnabelová & Carrera vs. Ziolkowska & Leck - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs 16%
Smoček & Pipin vs. Schnabelová & Carrera - jumping L Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs
Zuzana Pacáková & Kissing Katty - agility S final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs
Zuzana Palasová & Arwen - agility L final Kladno  Nonstop Jahodová párty (Kladno) 20.2.2011 runs
Iwona Kalisz & Gracja - agility S final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 38%
Nicol Bernardová & Baron - agility M final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs 42%
Romana Jirásková & Copelie - agility L final Kladno  Jahodová Bowle (Kladno) 21.11.2010 runs
Kateřina Chalušová & Gledis - agility S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 38%
Kateřina Chalušová & Gledis - jumping S final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs
Kateřina Tatíčková & Axa - agility M final Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs
Kateřina Tatíčková & Judy - SA1 Liberec  European Open 2010 (Liberec) 7.11.2010 runs
Lukáš Palm & Highenergy - SA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 7.11.2010 runs 69%
Anežka Reimarová & Buddy - agility M Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 39%
Anežka Reimarová & Buddy - MA3 Měchenice  PRAGIL 2010 (Měchenice) 6.11.2010 runs 41%
Bára Špatná & Barnabáš - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 35%
Denisa Sommerová & Aramis - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Dominika Kohoutová & Dany - MA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 47%
Helena Hudečková & Penélope - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 45%
Irena Hofmanová & Amor - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 43%
Jana Staňková & Argo LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Karolína Červová & Sam -SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Kateřina Skálková & Kerry - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Lenka Šindlerová & Cira - SA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 48%
Lucie Prause & Vendulka - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Marie Beerová & Aiša - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs 38%
Michaela Glossová & Asset Mojo - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Michaela Glossová & Netty - SA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Natálie Kopperová & Chita - LA2 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Olga Staňová & Arós - MA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Saša Jindová & Brisk - LA1 Praha-Kyje  Hloubětínské dvojzkoušky (Praha-Kyje) 28.10.2010 runs
Eva Koliandrová & Happy - LA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs
Jana Musilová & Allan - SA2 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs
Jana Musilová & Engy - SA1 Kutná Hora  Emilův dvojskok (Kutná Hora) 10.10.2010 runs 47%
Jana Vyžďurová & Bizzy - LA1 Louny  O Podzimní kvítek (Louny) 9.10.2010 runs
Polina Soloveva & Adrenalina 3rd place JUMPING SMALL INDIVIDUAL Liberec (Czech Republic)  Agility World Championship 2012 (Liberec (Czech Republic)) 7.10.2010 runs
Andrea Písaříková & Chico - mistr ČR 2010 small Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Barbara Sajdoková & Safi - M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 45%
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - MČR2010 agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 61%
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Martina Klimešová & Kiki - mistr ČR 2010 medium Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Radovan Liška & Laky - mistr ČR 2010 large Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs
Repre medium - mistři ČR agility teams M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 12.9.2010 runs 38%
Alena Frankovičová & Connie Kiss - MČR2010 S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs
Kateřina Meierová & Dancing Daisy - agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 36%
Martina Kalábová & Arie z Lhotecké Linie Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 41%
Martina Klimešová & Kiki - C.A.C.I.Ag. M Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 39%
Monika Šaling & Vinnie - MČR2010 S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs
Pavel Košek & Audi - C.A.C.I.Ag. L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs
Petra Haspeklová & Andulka - S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs
Renata Mandová & Sisi - C.A.C.I.Ag S Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 44%
Repre small - mistři ČR agility S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 50%
Repre small - mistři ČR jumping S teams Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 43%
Tereza Králová & Nice - agility teams,CACI.Ag L Žamberk  XIX. Mistrovství České republiky v agility 2010 (Žamberk) 11.9.2010 runs 42%
Soňa Vlčková & Cessy - agility L final Mělník  O Ludmilin pohár (Mělník) 5.9.2010 runs 22%
Bielle Biadalot & Cayenne - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Bouillot Christelle & Anggun - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 45%
Czech medium 1 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Czech small 3 team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 47%
Czech team - jumping S/M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Dave Munnings & Dobby - agility L teams Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Eide Jan Egil & Cirkus - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 49%
Eva Waldmeier & Pepper - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 48%
Gora Zeljko & Tip - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Jenny Damm & Ina - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 30%
Michaela Mlčochová & Katy - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 27%
Michala Mračka & Gera - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Olga Edrová & Djo - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 49%
Roman Linka & Ciko - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Svetlana Tumanova & Skippi - agility L final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs
Tereza Králová & Nice - agility teams L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 25.7.2010 runs 43%
Eliška Panáčová & Cassie - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 33%
Giraudi Nicola & Twister - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 29%
Hoebeeck Petrone & Erszie - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 31%
Jenny Damm & Ina - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs
Matej Cucek & Witch - jumping L Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 48%
Monika Fantová & Ori - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 31%
Nikola Schovancová & Kejsi - agility M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs
Petra Hamšíková & Lara - jumping,agility,final M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs
Renata Mandová & Sisi - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 39%
Silvija Trkman & La - agility final M Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs
Suomalainen Jari & Frodo - agility M final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 48%
Weaver Dawn & Puzzle - agility S final Liberec  European Open 2010 (Liberec) 24.7.2010 runs 46%
Aneta Grygarová & Afrodité Star - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Barbara Sajdoková & Safi - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Edrová & Djo vs. Konečná & Bizzy - agility6 Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Eliška Panáčová & Laritta Janivan - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 52%
Eva Šulcová & Enjoy Enough - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Gabriela Hroteková & Faust - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 43%
Jana Gregorová & Coctail - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 36%
Kateřina Tatíčková & Belatrix - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Lucie Konečná & Bizzy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Lucie Konečná & Bizzy - jumping L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 43%
Martina Klimešová & Kiki - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Martina Konečná & Speedy - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Martina Vaškebová & Sebastian - agility M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping M Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 44%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage -agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Monika Šaling & Vinnie - agility S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Monika Šaling & Vinnie - jumping S Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Olga Edrová & Djo - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 35%
Pavel Košek & Auditor - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 39%
Pavla Dušková & Maze - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Radana Růžičková & Cassidy - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 32%
Radomír Hošta & Keane - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs
Radovan Liška & Laky - agility L Praha-Kyje  2. Kvalifikační závod reprezentace 2010 (Praha-Kyje) 20.6.2010 runs 39%
Alena Vocelková & Zippy - MA2 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 13.6.2010 runs
Pavla Klučková & Berenika - LA1 Plzeň  O Plzeňského agiliťáka (Plzeň) 12.6.2010 runs
Alice Drábková & Touch of Black - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 37%
Eva Lačňáková & Digger - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 53%
Jan Smoček & Rohan - agility3 L Nučice 30.5.2010 runs 45%
Jana Gregorová & Coctail - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 51%
Jana Gregorová & Coctail - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs
Jana Zemková & Monty - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs 50%
Jana Zemková & Riči - jumping2 S Nučice 30.5.2010 runs
Lucie Konečná & Bizzy - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs
Markéta Jahodová & Lurdes Black - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 42%
Martina Wasserbauerová & Henessie Cage - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 24%
Michaela Mlčochová & Bína - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 39%
Nikol Hanačíková & Nexee - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 63%
Nikol Hanačíková & Nexee - Jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 42%
Olga Edrová & Djo - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs
Pavel Košek & Auditor - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 44%
Pavel Košek & Auditor - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs 43%
Pavla Dušková & Maze - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs
Pavla Dušková & Maze - jumping2 L Nučice 30.5.2010 runs
Petra Hamšíková & Lara - jumping2 M Nučice 30.5.2010 runs
Radovan Liška & Amulet For Luck - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs 39%
Soňa Benešová & Archibald - agility5 L Nučice 30.5.2010 runs
Tereza Králová & Nice - agility2 L Nučice 30.5.2010 runs 46%
Venuše Kopřivíková & Aramis - agility5 M Nučice 30.5.2010 runs 39%
Adriana Slezáková & Timi - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs 44%
Alice Drábková & Touch of Black - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs
Aneta Grygarová & Afrodité Star - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs
Barbara Sajdoková & Safi - jumping M Nučice 29.5.2010 runs
Jana Schnabelová & Carrera Rapida - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs 52%
Kateřina Lerlová & Way - agility3 L Nučice 29.5.2010 runs 51%
Martina Klimešová & Kiki - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs 47%
Martina Konečná & Speedy - agility3 S Nučice 29.5.2010 runs
Martina Vaškebová & Sebastian - jumping1 M Nučice 29.5.2010 runs
Nikol Hanačíková & Nexee - agility1 L Nučice 29.5.2010 runs
Nikol Hanačíková & Nexee - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs
Nikola Schovancová & Beatrix - agility1 M Nučice 29.5.2010 runs
Olga Edrová & Djo - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 49%
Pavel Košek & Auditor - jumping L Nučice 29.5.2010 runs 33%
Petra Hamšíková & Lara - agility3 M Nučice 29.5.2010 runs 26%
Soňa Vlčková & Cessy - agility2 L Nučice 29.5.2010 runs 43%
Tereza Králová & Nice - jumping1 L Nučice 29.5.2010 runs 48%
Venuše Kopřivíková & Black-Magic Nučice 29.5.2010 runs 53%


top videos
DOG SPORTS in SLO.. 87%
Czech Dogfrisbee .. 86%
Budějická Tlapka .. 86%
Purina DogChow Di.. 86%
Lavina Alfa vs. T.. 86%
last comments
(79)
(95)
(91)
(88)
(91)
next events
Roudnice nad Labe.. 10.6.
last videos
DogFriends Czech A..76%
Radovan Liška & Or..30%
Lenka Prokešová & ..
Jan Smoček & Grima..40%
Martina Magnoli Kl..60%
last events
Děčín - Kvalifikační.. 20.5.
Mistrovství ČR agili.. 3.9.
DogFriends Brit Care.. 18.6.
Mezinárodní mistrovs.. 3.6.
II. kvalifikační záv.. 21.5.
objednat video/fotky
nebo koupit DVD




contact / about us / press / advertisement
Copyright (c) 2011 www.dogsports.cz since May 2010 - All rights reserved